کابینت بارهای (L)  اِل شکل

در حال حاضر داشتن يك مينى بار كوچك در خانه بسيار آسان است، چرا كه بسيارى از مينى بارها پيش ساخته و آماده مى باشند و شما تنها كافى است تا يكى از آن ها را انتخاب كنيد. با اعضاء گروه ایــتــاران همراه باشید، تا برای منزل خود یک میز بار کاملاً سفارشی داشته باشید.

میز بارهای ال شکل

كد HBTL01

اين ميز ساخته شده از چوب درخت گيلاس است و از ظاهرى كاملاً كلاسيك برخوردار می باشد. در اين ميز جاى نگهدارى از ١٢ بطرى تعبيه شده است و مجهز به كمدها، قفسه ها و كِشوهايى است كه در عكس ها مشاهده مى كنيد. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١٩٨، ٦٧، ١١٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میز بارهای ال شکل

كد HBTL02

يك نمونه از ميز بار L شكل طراحى شده به سبك كلاسيكِ آمريكايى مى باشد كه از چوب درخت گيلاس و لوازم جانبى اِستيل ساخته شده است. اين ميز همچنين به ميله هاى كار گذاشته شده در پايين، كه جاى پا مى باشد، مجهز بوده و شما قادر خواهيد بود تا با گذاشتن صندلى كانتر، سر آن نشسته و نوشيدنى خود را ميل فرماييد. از ديگر مشخصات اين ميز برخوردارى از يك يخچال سر باز كه پر از يخ است، مى باشد. محل قرار دادن ليوان ها و بطرى ها و برخوردارى از قفسه ها و كشوهاى مختلف از ديگر خصوصيات اين ميز مى باشد. 

میز بار ال شکل

كد HBTL03

يكى از با كيفيت ترين ميزهاى بار طراحى شده به سبك كلاسيك مى باشد كه از چوب درخت بلوط ساخته شده است. شكل L مانند آن زيبايى را وارد فضاى منزل مى كند. كمدها و قفسه هاى آن طورى طراحى شده اند كه فضاى نسبتاً زيادى را براى شما به ارمغان بياورند. در اين قفسه ها تعداد زيادى بطرى، ليوان، ظروف يخ و تجهيزات جانبى جاى داده مى شود. 

میز بارهای ال شکل

كد HBTL04

اين ميز يكى از بهترين نمونه هاى ميز بارهاى L شكل مى باشد كه در آن جاى ٣٥ بطرى تعبيه شده و قفسه هاى آن باز و بدون درب مى باشند. از چوب هاى مختلف براى ساخت اين ميزها استفاده مى شود كه بنا بر سفارش مشترى متفاوت مى باشد. 

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us