میزهای بار کلاسیک خطی

در حال حاضر داشتن يك مينى بار كوچك در خانه بسيار آسان است، چرا كه بسيارى از مينى بارها پيش ساخته و آماده مى باشند و شما تنها كافى است تا يكى از آن ها را انتخاب كنيد. با اعضاء گروه ایــتــاران همراه باشید، تا برای منزل خود یک میز بار کاملاً سفارشی داشته باشید.

میزهای بار کلاسیک خطی

كد HBTS23

از ويژگى هاى اين ميز عبارت است از؛ استفاده از چوب بلوط، استفاده از سنگ مرمر براى سطح روى ميز، كشوها، كمدهاى ذخيره سازى و محل قرارگيرى گيلاس ها و بطرى ها. ابعاد آن عبارت است از؛ ١٥٠، ٦٠، ١٠٥  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار کلاسیک خطی

كد HBTS24

يكى ديگر از ميز بارهاى طراحى شده خطى مى باشد كه شامل فضاى خالى جهت قرار دادن يخچال مى باشد. اين ميز از سه قفسه تشكيل شده كه لوازم مورد نياز را در خود جاى مى دهد. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١٥٠، ٧٠، ١١٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار کلاسیک خطی

كد HBTS25

اين ميز بار بسيار زيبا و شكيل بوده و داراى مشخصات زير مى باشد؛ ساخته شده از چوب درخت گيلاس، داراى فضاى ذخيره سازى متعدد و قفسه ذخيره سازى بطرى ها. ابعاد آن عبارت است از؛ ١٧٥، ٦٥، ١١٥  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار کلاسیک خطی

كد HBTS26

ساخته شده از چوب درخت گيلاس و روكش چوب گردو مى باشد. داراى دو كشوى ذخيره سازى بطرى به صورت افقى و قفسه نگهدارى گيلاس ها كاسه يخ مى باشد. طراحى زيبا، ساده و شكيل اين ميز آن را به يكى از ايده آل ترين ميزهاى بار تبديل كرده است. ابعاد ان عبارت است از؛ ٢١٥، ٧٥، ١١٥  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار کلاسیک خطی

كد HBTS27

اين ميز با طراحى منحنى شكل مخصوص به خود از چوب گردو ساخته شده است. توجه به جزئيات و تزئينات در طراحى اين ميز كاملاً مشاهده مى شود. از مشخصات آن مى توان به طراحى به سبك كلاسيك، كشوها، قفسه ها و كمدهاى متعدد، اشاره نمود. 

میزهای بار کلاسیک خطی

كد HBTS28

اين ميز داراى ظاهرى كلاسيك بوده و از چوب درخت گيلاس ساخته شده است. قفسه هاى نگهدارى بطرى گنجايش ١٢ بطرى را دارا مى باشند. از كشوها، قفسه ها و كمدها براى محل ذخيره سازى استفاده شده است. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ٢٠٠، ٧٠، ١١٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار کلاسیک خطی

كد HBTS29

با استفاده از چوب درخت صنوبر اين ميز بار زيبا به وجود آمده است. اين ميز شامل سطل يخ، قفسه هاى ذخيره سازى، كمد ها و كشوهاى متعدد مى باشد و ابعاد آن عبارت است از؛ ٢٢٥، ٧٠، ١٠٥  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار کلاسیک خطی

كد HBTS32

در داخل درب ها، فضاهاى ذخيره سازى فرآوانى تعبيه شده تا سازماندهى فضاى ذخيره سازى به بهترين شكل ممكن صورت گيرد. كابينت مركزى داراى ١٦ مخزن براى جاى دادن بطرى مى باشد. ابعاد آن عبارت است از؛ ٨٠، ٥٥، ١١٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای بار کلاسیک خطی

كد HBTS33

استفاده از درب هاى شيشه اى زيبا و ظريف از خصوصيات اين ميز بار مى باشد. از ديگر ويژگى هاى آن مى توان به طراحى به سبك كلاسيك، قفسه هاى قابل تنظيم براى فضاهاى ذخيره سازى، محل نگهدارى بطرى ها و كشوهاى متعدد اشاره نمود. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١٢٠، ٥٥، ٩٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

Previous Page    1     2

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us