میزهای رِزین اِپوکسی

اِپوکسی چیست؟

اپوکسی از ترکیب رزین با یک سخت کننده شیمیایی ساخته می شود که به نام Polyepoxide نیز شناخته می شود. هر دو ماده ذکر شده به صورت مایع می باشند ولی هنگامی که با یکدیگر ترکیب می شوند به آرامی به ماده ای جامد، شفاف و بسیار بادوام تبدیل می شوند. به محض خشک شدن ماده ای پلاستیک شکل که به طور معمول 1/8 اینچ ضخامت دارد بر روی سطح باقی می ماند. ماده حاصله بسیار ایده آل برای محافظت از چوب می باشد، چرا که سطح چوب را در برابر خراش و صدمه خوردن مقاوم می کند، ولی در عین حال کاربردهای دیگری نیز دارد که به طور مثال می توان به قابلیت آن برای روکش و حفظ آثار با ارزش اشاره نمود.

موارد کاربرد اِپوکسی 

اپوکسی برای انواع مختلف پروژه ها قابل استفاده می باشد. در گذشته از اپوکسی بیشتر در صنعت قایق سازی استفاده می شد که یک جایگزین ایده آل برای فایبرگلاس محسوب می شد. در کل می توان گفت که استفاده از اپوکسی برای سطوح صاف بسیار راحت تر و پرکاربرد تر می باشد، با این حال شاهد استفاده استادانه از آن در سطوح منحنی شکل نیز می باشیم. امروزه از اپوکسی برای سطوح مختلفی از جمله کفپوش ها، سطوح کانتر، میزهای بار، عسلی، جلومیزی، کنفرانس، روشویی، میز کنفرانس و دکورهای تزئینی در زمینه دکوراسیون و طراحی داخلی استفاده می شود که در زیر به بخشی از آن ها اشاره می کنیم.

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT01

يك ميز كاملاً سفارشى ساخته شده از چوب و رزين روشن مى باشد. طرح اين ميز منحصر به فرد بوده و ابعاد آن عبارت است از؛ ١٢٠، ١٠٠، ٣٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT02

اين ميز با استفاده از رزين اپوكسى براق با سنگريزه هاى سنگ رودخانه اى در يكى از دو طرف ميز كه در آن حباب هايى از سنگ ها و ماسه هاى طلايى وجود دارند، شبيه به طرح رودخانه ساخته شده است. برخى از شن ها، سنگ ها و ماسه ها را مى توان با لمس كردن حس كرد. سطح چوب روى ميز يك اسلب درخت مى باشد كه يك قطعه منحصر به فرد براى ساخت مبلمان محسوب مى شود. روغن استفاده شده در اين ميز روغن هاى گياهى قابل بازيافت و طبيعى است كه در عمق چوب نفوذ مى كنند و آن را انعطاف پذير و سالم نگه مى دارد و از خشك و شكننده شدن آن جلوگيرى مى كنند. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ طول ١٤٠ سانتيمتر، عرض آن متغير بين اعداد ٢٧، ٤٠ و ٤٨ سانتيمتر مى باشد. 

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT03

اين ميز با طرح رودخانه اى به گونه اى خيره كننده ساخته شده است. اين رودخانه ساخته شده از رزين، اتصال دو اسلب چوبى را بر عهده دارد و همانند آب هاى رودخانه بين اين دو قطعه چوب جريان دارد. اين ميز يك اثر كاملاً هنرى بوده و ابعاد آن عبارت است از؛ ٩٠، ٧٥، ٤٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT04

اين ميز دست ساز از چوب گردو و شيشه شفاف آبى پر شده با رزين اپوكسى شفاف، ساخته شده است. پايه هاى آن از فلز پوشش داده شده با رنگ مسى و برش ليزرى تشكيل شده است و ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١٣٠، ٨٠، ٥٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT05

يك مدل ديگر از ميزهاى طرح رزين اپوكسى مى باشد. از رنگ آبى شفاف براى طرح اين ميز استفاده شده است و ابعاد آن عبارت است از؛ ٦٥، ٤٥، ٥٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT06

طراحى خاص اين ميز به شما اين امكان را مى دهد تا در فضاى زير آن گلدان و يا ديگر وسائل تزئينى خود را جاى دهيد. لايه هاى روى سطح اين ميز با اپوكسى شفاف پوشيده شده است. ابعاد اين ميز بنا به سفارش مشترى قابل ساخت مى باشد. 

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT07

اين ميزها از تنه درخت ساخته شده و تمام ترك ها و سوراخ هاى آن با اپوكسى پر شده است. از يك پايه هندسى براى ايجاد يك احساس مدرن در اين ميزها استفاده شده است. پايه فلزى و طلايى رنگ ميز از فلز نورد شده تهيه شده است. اين ميز در سه اندازه مختلف توليد شده و ابعاد آن عبارت است از؛ ميز بلند؛ ٤٨ (عرض) و ٦٠ (ارتفاع) به سانتيمتر، ميز متوسط ٤٨ (عرض) و ٥٣ (ارتفاع) به سانتيمتر و ميز كوتاه ٤٨ (عرض) و ٤٥ (ارتفاع) به سانتيمتر. 

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT08

اين ميز جلو مبلى با طرح پيچ و تابى خود نمايانگر يك ميز رزين اپوكسى با سطوح سه بعدى و چرخش هاى زيباى آن مى باشد. در اين ميز از رزين قهوه اى استفاده شده است. چوب اين ميز از چوب بلوط انتخاب شده و قطر آن ٦٤ سانتيمتر و ارتفاع آن ٤٨ سانتيمتر مى باشد. 

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT09

اين ميز زيبا از چوب درخت بلوط ساخته شده و كاملاً دست ساز مى باشد. اين ميز بسيار كمياب بوده و نمونه هاى مشابه آن در بازار اندك شمار مى باشد. از رزين استفاده شده تا خُلل و فرج چوب پر شود. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١٧٢، ٦٢، ٤٨ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT10

يك نمونه ديگر از ميزهاى رزين اپوكسى مى باشد كه در اين ميز سطح يكدست و براقى را پديد آورده است. اين ميز بر روى سه پايه فلزى ايستاده است و ابعاد آن در طولانى ترين نقطه ٥٦ سانتيمتر عرض و در كوتاه ترين نقطه ٣١ سانتيمتر عرض دارد. ارتفاع اين ميز معادل ٣٨ سانتيمتر مى باشد. 

1    2     3     4     Next Page

موضوعات مشابه
پروژه های ایــتــاران
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us