میزهای رِزین اِپوکسی

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT35

میز فوق ترکیبی از چوب و رزین طوسی رنگ می باشد که کاملا دست ساز می باشد. از این صفحه می توان برای میزهای غذاخوری به ابعاد های مختلف و همچنین میز جلو مبلی استفاده نمود. گره های طبیعی چوب به خوبی در ظاهر آن نمایان می باشد و همین امر آن را بسیار جذاب و خاص جلوه می دهد.

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT36

این میز یکی از میزهای رزین طرح رودخانه ای می باشد که از ترکیب چوب و رزین شفاف ساخته شده است. ابعاد این میز سفارشی می باشد و به انتخاب مشتری ساخته خواهد شد. 

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT37

میز بسیار زیبا و منحصر به فردی است که از ترکیب چوب و رزین سفید مات ساخته شده است. از این کار می توان برای میز جلو مبلی و غذاخوری استفاده نمود.

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT38

اگر به دنبال یک ست میز منحصر به فرد برای دفتر کار خود هستید، می توانید از میزهای رزین اپوکسی استفاده نمایید. در اینجا میز چوبی با رزین مشکی رنگ مات ترکیب شده و این میزهای زیبا و چشم نواز را خلق کرده است. 

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT39

این میز به سبک مدرن طراحی شده و از رزین بی رنگ شفاف در ترکیب چوب برای ساخت آن استفاده شده است. پایه های آن فلزی و متناسب با ابعاد میز طراحی شده است. 

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT40

در اینجا شاهد یک میز غذاخوری با صفحه دایره ای شکل می باشیم که از ترکیب چوب و رزین شفاف ساخته شده است. قطر این میز متفاوت بوده و بنا بر سفارش مشتری ساخته خواهد شد.

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT41

طرح این میز بسیار جذاب و منحصر به فرد بوده و از ترکیب تنه درخت و رزین سفید روشن مات ساخته شده است. از این میز می توان به عنوان میز جلو مبلی و یا میز غذاخوری استفاده نمود.

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT42

این میز از ترکیب فرم های مختلف چوب و رزین سفید مات ساخته شده اند که همان طور که در عکس ها مشاهده می کنید طرح بسیار جذابی را خلق کرده است. 

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT43

میز فوق از ترکیب چند رنگ مختلف رزین به وجود آمده و طرحی منحصر به فرد را خلق کرده است. از این میز ها می توان به منظورهای مختلف از جمله میزهای عسلی، میزهای غذاخوری، میزهای رستوران ها و فست فود ها و میزهای تزیینی استفاده نمود.

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT44

در طراحی و ساخت این میز از پایه ها و چهارچوب چوبی استفاده شده که دو صفحه ساخته شده از ترکیب چند رنگ رزین را در نگه می دارد. در زیر هر چهار پایه میز چرخ تعبیه شده تا جا به جایی این میز به راحتی صورت گیرد. 

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT45

این میز یک میز عسلی و یا کنار مبلی تزیینی محسوب می شود که از ترکیب تنه درخت و رزین آبی تشکیل شده است. از مشخصه های اصلی این میز تعبیه نور در زیر صفحه گرد رزینی می باشد که این طرح را بسیار خاص و جذاب نموده است.

Previous Page    1     2     3     4

موضوعات مشابه
پروژه های ایــتــاران
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us