میزهای رِزین اِپوکسی

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT11

اين ميز جلو مبلى بسيار زيبا از يك قطعه چوبى ساخته شده كه ١٥ سال در معرض هوا قرار گرفته و خشك شده است. اين يك قطعه خيره كننده است كه داراى جزئيات شگفت انگيزى در دانه بندى چوب مى باشد. از رزين اپوكسى آبى چند لايه با پوشش بالا در آن استفاده شده است. اين رزين حاوى محافظ UV با بالاترين كيفيت مى باشد. طول اين ميز ٢٦٤ سانتيمتر و عرض آن متغير و در قسمت هاى گسترده تر ٤٥ سانتيمتر و در قسمت هاى كم عرض تر به ٢٣ سانتيمتر مى رسد و ارتفاع آن از سطح زمين ٣٨ سانتيمتر مى باشد. 

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT12

اين ميز حاوى كريستال رزين با لايه پلى استر براق روى آن مى باشد. از پيچ هاى گالوانيزه و واشر نئوپرن براى ساخت اين ميز استفاده شده و ابعاد آن عبارت است از؛ ١٦٠، ٩٠، ٤٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT13

اين ميز جلو مبلى رزين منحصر به فرد بوده و مناسب براى اتاق نشيمن و سالن غذاخورى و پذيرايى مى باشد. از سنگ هاى كوچك فرم رودخانه اى در آن استفاده شده است. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١٢٢، ٥٢، ٤٢ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT14

از اپوكسى نيمه شفاف در اين ميز رزين دست ساز استفاده شده است. پايه هاى اين ميز از جنس فولاد ضد زنگ انتخاب شده و تركيب منحصر به فردى با صفحه چوبى آن به وجود آورده است. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١٥٣، ٦٦، ٤٤ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT15

اين ميز نيز از طرح رودخانه اى برخوردار بوده و با چوب و اپوكسى شفاف ساخته شده است. پايه هاى آن از فلز رنگ مشكى مات انتخاب شده است و ابعاد آن عبارت است از؛ ٩٨، ٨٤، ٤٠ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT16

اگر مى خواهيد زيبايى رودخانه را به صورت نمادين در خانه خود داشته باشيد، اين ميز يك طرح ماهرانه و عالى براى شما محسوب مى شود. برش چوب همانند امواج رودخانه انجام شده و اپوكسى شفاف نقش آب آن را بازى مى كند. ميزهاى رزين اپوكسى علاوه بر اينكه از زيبايى منحصر به فردى برخوردارند، در عين حال بسيار عملكردگرا بوده و اين نكته اى است كه بسيار مورد توجه سازندگان چوب قرار مى گيرد. 

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT17

اگر در مقياس بزرگ تر به اين ميز بنگريم همانند ديد هوايى شهرى است كه رودخانه اى از مركز آن عبور مى كند. از اين ميز مى توان هم براى جلومبلى و هم ميزهاى عسلى استفاده نمود. از تركيب چوب و اپوكسى طرح هاى بى نظيرى به وجود مى آيند كه در اينجا تنها شاهد برخى از آن ها مى باشيم. 

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT18

با به كارگيرى سنگ هاى گرد رودخانه اى، شبيه سازى بستر رودخانه به بهترين حالت ممكن انجام مى شود. برجستگى ها، تورفتگى ها و خطوط طبيعى چوب همگى در ظاهر آن نمايان مى باشد تا يك اثر هنرى كامل را به معرض نمايش بگذارد. 

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT19

در اين ميز از چوب طبيعى و رزين اپوكسى آبى شفاف استفاده شده كه همان طور كه در عكس ها مشاهده مى كنيد از يك سمت تا بدنه ميز پايين مى آيد. با سفارش نوع چوب و رنگ اپوكسى مى توانيد طرحى مخصوص به خود از اين ميزها داشته باشيد. 

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT20

يكى ديگر از طرح هاى منحصر به فرد از ميزهاى رزين اپوكسى مى باشد. پايه هاى ميز تمام چوب بوده و از رزين شفاف براى تركيب صفحه چوبى روى ميز استفاده شده است. 

میزهای رزین اپوکسی

كد RECT21

در اين جا شاهد يكى از هنرى ترين ميزهاى چوبى دست ساز كار شده با رزين اپوكسى مى باشيد. طرح اين ميز آبشار بوده و اپوكسى شفاف آبى رنگ همانند آبشارى بر پايه هاى ميز مى ريزد تا اثرى منحصر به فرد را خلق كند. 

Previous Page    1    2    3     4     Next Page

موضوعات مشابه
پروژه های ایــتــاران
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us