میزهای رِزین اِپوکسی

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT22

اين ميز كاملا سفارشى طراحى و ساخته شده است. اگر شما يك اندازه و ابعاد متفاوت از آن را نياز داريد، كافى است تا با ما تماس گرفته و ابعاد مورد نظر خود را سفارش دهيد. شما همچنين مي توانيد جنس، فرم و رنگ پايه را نيز به دلخواه خود تغيير دهيد. 

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT23

يك ميز كنفرانس ١٤ نفره مى باشد كه از طرح اپوكسى رودخانه اى ساخته شده است. تمام قطعات آن به سفارش مشترى انجام شده و از اپوكسى دودى رنگ براى ساخت آن استفاده شده است. 

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT24

با استفاده از رزين اپوكسى شفاف اين ميز طرح رودخانه اى ساخته شده است. ابعاد ميز به طول ١٩٠ سانتيمتر و عرض ٩٠ سانتيمتر و ارتفاع آن از سطح زمين ٧٥ سانتيمتر مى باشد. 

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT25

دو قطعه چوبى اين ميز همانند دو اسكلت پيدا شده در اقيانوس آرام بر روى اين قطعه نشانده شده اند. ورق شيشه اى سفارشى تمام سطح روى آن را مى پوشاند. اين ميز يك كار سفارشى براى مشترى است و مى توان آن را در ابعاد و اندازه هاى مختلف ساخت. 

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT26

يكى ديگر از ميزهاى چوبى رزين اپوكسى مى باشد كه از رزين آبى رنگ براى ساخت آن استفاده شده است. پايه هاى آن آهنى بوده و وزن ميز را تحمل مى كند. 

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT27

اين كار يك ميز غذاخورى هشت نفره دست ساز بوده كه از طرح رزين اپوكسى رودخانه اى با پايه هاى فولادى برخوردار مى باشد. هر مشخصاتى كه در اين ميز مشاهده مى شود مطابق با درخواست مشترى و صاحبان فعلى آن مى باشد. 

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT28

يك ميز جلو مبلى با طرح رودخانه اى مى باشد كه از رزين اپوكسى شيرى رنگ ساخته شده است. پايه هاى ميز V شكل بوده و تماما از چوب مى باشد. ابعاد آن عبارت است از؛ طول ١٠٠ سانتيمتر و عرض ٦٠ سانتيمتر و ضخامت صفحه روى آن ٣ سانتيمتر مى باشد. 

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT29

اين ميز جلو مبلى از يك طراحى منحصر به فرد برخوردار است و از چوب بلوط ساخته شده است. طراحى اين ميز به گونه اى است كه مى تواند هر فضايى را تحت تأثير خود قرار دهد. پايه هاى ميز از فولاد ضد زنگ ساخته شده و تمام شيارها و حفره هاى چوب با رزين پر شده است. ابعاد آن عبارت است از؛ طول ١٠٠ سانتيمتر، عرض ٦٠ سانتيمتر و ارتفاع ٤٥ سانتيمتر. 

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT30

اين ميز جلو مبلى از تركيب چوب و رزين ساخته شده است. چوب در پوشش كامل رزين قرار گرفته و اين طرح زيبا را خلق كرده است. ابعاد آن عبارت است از طول ١٠٢ سانتيمتر، عرض ٧٤ سانتيمتر، ارتفاع ٥٥ سانتيمتر. 

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT31

يك ميز عسلى با مقاطع دايره اى شكل مى باشد كه از چوب بلوط و رزين ساخته شده است. پايه هاى آن فولادى بوده و قطر صفحه ميز ٦٠ سانتيمتر مى باشد. ضخامت صفحه روى آن ٥ سانتيمتر و ارتفاع آن از سطح زمين ٥٠ سانتيمتر مى باشد. 

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT32

يك ميز جلو مبلى ايده آل براى خانه هاى امروزى مى باشد كه از رزين پر شده است. ارتفاع آن از سطح زمين ٤٧ سانتيمتر و ضخامت صفحه روى آن ٥ سانتيمتر است. سطح پايينى آن داراى ضخامت ٢/٥ سانتيمتر است و در ارتفاع ٢٢ سانتيمترى قرار گرفته است. ابعاد كلى اين ميز طول ٩٧ سانتيمتر در عرض ٩٧ سانتيمتر مى باشد. 

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT33

يك ميز قهوه خورى بسيار زيبا از تركيب چوب، رزين و گل مصنوعى مى باشد. شكوفه هاى گيلاس قرار گرفته درون رزين بسيار واقع گرايانه به نظر مى رسند و طرحى بسيار منحصر به فرد را خلق كرده اند. ابعاد آن به طول ١٢٠ سانتيمتر و عرض ٥٦ سانتيمتر مى باشد. 

میزهای رزین اپوکسی

میز رزین كد RECT34

اين ميز از چوب گردو و طرح رودخانه اى با رزين دودى رنگ پر شده است. از اين ميز مى توان براى ميز غذاخورى و يا قهوه خورى استفاده نمود. 

Previous Page    1     2     3    4     Next Page 

موضوعات مشابه
پروژه های ایــتــاران
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us