کابینت بار خانگی

در حال حاضر داشتن يك مينى بار كوچك در خانه بسيار آسان است، چرا كه بسيارى از مينى بارها پيش ساخته و آماده مى باشند و شما تنها كافى است تا يكى از آن ها را انتخاب كنيد. هر بزرگسال مى تواند در منزل خود يك بار خانگى داشته باشد، هم به منظور سرگرم كردن مهمانان و هم براى تهيه نوشيدنى هاى طبيعى و خنك خانگى و مقوى براى اعضاى خانواده. وجود يك ميز بار خانگى به شما كمك مى كند تا با ميكس هاى مختلف مواد طبيعى و آبميوه هاى خانگى آشنا شويد و در هزينه ها صرف جويى كرده و مهارتى شاد و مفرح را ياد بگيريد.

شكل L مانند آن زيبايى را وارد فضاى منزل مى كند. كمدها و قفسه هاى آن طورى طراحى شده اند كه فضاى نسبتاً زيادى را براى شما به ارمغان بياورند. در اين قفسه ها تعداد زيادى بطرى، ليوان، ظروف يخ و تجهيزات جانبى جاى داده مى شود.

مشاهده گالری عکس ها

طول اين ميز ٢١٠ سانتيمتر بوده و از چوب بلوط قهوه اى سوخته ساخته شده است. اين ميز بار شامل سطل يخ، قفسه هاى ذخيره سازى فرآوان، كِشوها و كمد هاى متنوع مى باشد. ابعاد اين ميز عبارت است از ؛ ٢١٠، ٧٠، ١١٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

مشاهده گالری عکس ها

اين ميز مُدرن با استفاده از چوب، فلز و شيشه ساخته شده است. قفسه هاى افقى شيشه اى امكان استفاده بهينه از فضا را ميسر مى سازند. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١١٠، ٤٠، ١١٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

مشاهده گالری عکس ها

طول اين ميز ٢ متر بوده و از چوب هاى اصلاح شده و آهن ساخته شده است. سطل يخ و قفسه هاى متنوع ذخيره سازى لوازم از مشخصات آن بوده و با ظاهر صنعتى خود در دسته ميزِ بارهاى طراحى شده به سبك روستيك قرار مى گيرد. ابعاد آن عبارت است از؛ ٢٠٠، ٧٠، ١١٠  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

مشاهده گالری عکس ها

فوايد داشتن يك بار خانگى

در حالى كه همگى از ظاهر زيباى يك بار خانگى به عنوان دكور لذت مى برند، برخى از مزاياى ديگر نيز وجود دارد كه ممكن است همه از آن ها باخبر نباشند. در زير به برخى از اين مزايا اشاره مى كنيم. 

دايره روابط دوستانه خود را افزايش دهيد

اگر دنبال راه حلى براى ماندگارى روابط خود و برقرارى ارتباط با افراد بيشترى هستيد، داشتن يك بار خانگى مى تواند به شما در اين امر كمك كند. با داشتن يك بار خانگى مى توانيد مهمانى هاى بيشترى را ميزبانى كنيد، از تولد براى كودكان گرفته تا تماشاى فيلم ها و فوتبال ها. بنابراين مى توانيد از دوستانتان بخواهيد كه افرادى را كه مى شناسند نيز به مهمانى شما دعوت كنند.

در هزينه ها صرفه جويى كنيد

همان طور كه مى دانيد براى صرف يك آبميوه در كافى شاپ شما مجبور به پرداخت هزينه قابل ملاحظه اى هستيد كه با داشتن يك بار خانگى مى توانيد راهى عالى براى كاهش هزينه ها پيدا كنيد. 

نوشيدنى خود را دقيقا به دلخواه خود درست كنيد

بهترين مسئله در رابطه با بارهاى خانگى اين است كه مى توانيد نوشيدنى خود را دقيقاً مطابق با سليقه خود انتخاب كنيد. از تركيب هاى مختلف ميوه هاى مورد علاقه تان و ميزان دلخواهتان در آن استفاده نماييد. 

فضاى خانه خود را ارتقاء دهيد

داشتن يك بار خانگى در منزل هم از لحاظ مالى و هم از لحاظ زيبايى شناسى به ارزش خانه شما مى افزايد. هنگامى كه جاى مناسب و سبك مناسب از ميز بار را براى خانه تان انتخاب مى كنيد، مى تواند هم در فضاى بيرونى و هم در فضای داخلى كاربرد داشته باشد. 

يك محيط ريلكس كننده و آرامش بخش را براى شما به ارمغان مى آورد

فرض كنيد هنگامى كه از سر كار و يا باشگاه ورزشى به منزل خود باز مى گرديد و كاملاً خسته هستيد. يك نوشيدنى سالم، خُنك و مقوى چه اندازه مى تواند بر آرامش و تسلى خاطر شما تأثير گذار باشد!.

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us