ایده های جدید برای طراحی میزهای تحریر و میز کارهای خانگی

خواه شما از یک اتاق به عنوان دفتر کار خانگی برخوردار باشید، یا فقط از یک میز تحریر برای چک کردن ایمیل ها و کارهای روزانه تان استفاده کنید و یا به دنبال تهیه یک میز تحریر مناسب برای فرزندتان باشید، می توانید از نکات زیر استفاده کرده و با طرح ها و ایده های جدید آشنا شوید. شما می توانید با دیدن عکس های زیر به آنچه واقعاً در پی آن هستید نزدیک تر شوید و آن را با طراحان ایــتــاران در میان بگذارید. توجه داشته باشید که ابعاد، متریال ها و جزئیات این میزها ثابت نبوده و بنا به درخواست و سفارش شما ساخته خواهد شد.

١- میز چوبی ساده

این میزها مناسب خانه ها و فضاهایی که در استفاده از فضا محدودیت دارند، می باشند. طراحی این میزها در حین سادگی به صورتِ کاملاً استاندارد و فضا برای کار با لپ تاپ، خواندن کتاب و مجلات و همچنین نوشتن میسر می باشد. کشوهای میز بدون دستگیره و به صورت توکار طراحی شده است. این میزها مناسب افرادی هستند که نیازمند قرار دادن لوازم زیادی روی آن نباشند.

میز کار

کد SWD02

میز تحریر

کد SWD01

میز تحریر

کد SWD04

میز تحریر

کد SWD03

همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید این میزها به گونه ای طراحی شده اند که با کمترین هزینه، بهترین عملکرد را داشته باشند. استفاده از هر دو نوع صندلی، یعنی هم چوبی و هم فلزی با این نوع میزها امکان پذیر می باشد. به طور کلی در طراحی این میزها شاهد سه عنصر زیبایی، سادگی و عملکردگرایی می باشیم.

میز تحریر

کد SWD04

میز تحریر

کد SWD04

میز تحریر

کد SWD06

میز تحریر

کد SWD05

با توجه به اینکه این میزها فضای کمی را اشغال می کنند، شما می توانید آن را در گوشه ای از اتاق خود و یا در قسمتی از هال و پذیرایی خود قرار دهید. این میزها از چوب های مختلفی از جمله چوب تراورس، چوب روس و چوب راش و … ساخته می شوند. با بازدید از کارخانه و شوروم ما با این چوب ها و دیگر محصولات چوبی از نزدیک آشنا شوید و طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

٢- میزهای مخصوص هنرمندان با محل نگهداری پوستر ها و نقشه ها

این میزها از ترکیب چوب و چرم طراحی شده اند. در حقیقت چون چوب ماده ای صُلب محسوب می شود، نمیتواند انعطاف پذیری لازم را در نگهداری از پوسترها و نقشه های با ابعاد بزرگ داشته باشد. بدین منظور از متریال انعطاف پذیرتر، همچون چرم استفاده شده تا فضای مناسب جهت لول های کاغذی پدید آید. این میز مناسب طراحان، نقشه کش ها، معماران، عکاسان، نقاشان و دیگر هنرمندان و دانشجویان هنر می باشند.

٣- میزهای کار مدرن

این میزها از ترکیب چوب و شیشه طراحی شده و بسیار مناسب برای دفاتر کار خانگی یا همان Home Office می باشد. طرح های خلاقانه ای از این سبک میزها موجود می باشد که در زیر به دو نمونه از آن ها اشاره می شود.

این میز به صورت کاملاً هنری با دو سطح شیشه ای که با اختلاف سطح نسبت به یکدیگر قرار گرفته اند، طراحی شده است. پایه های میز تمام چوب می باشد که به صورت شیب دار قرار گرفته اند. کشوهای مختلف در دو فضای جانبی تعبیه شده تا نیاز سازماندهی دفاتر و تجهیزات کاری را بر طرف سازد.

پایه های این میز به گونه ای روستیک مانند طراحی شده و نگهدارنده سطح شیشه ای دو لایه ای روی خود می باشد. این میز دارای سادگی و خلوص منحصر به فردی می باشد که آن را از دیگر میزها متمایز می کند.

اين ميز با الهام از سبك روستيك و با استفاده از چوب هاى طبيعى ساخته شده است. در دو طرف اين ميز دو كشوى كوچك و در قسمت مركزى يك كشوى بزرگ تر قرار دارد. دستگيره هاى طرح برنجى آن به آنتيك تر نشان دادن آن كمك مى كنند. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ١٦٥، ٦٥، ٧٨ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.  ادامه مطلب

٤- میزهای تحریر مناسب دانش آموزان و دانشجویان

با تعبیه کشو ها و قفسه های مختلف این گونه میزها به میزهایی ایده آل برای استفاده دانش آموزان و دانشجویان تبدیل شده اند. آن ها می توانند کتاب ها، دفاتر و لوازم خود را به راحتی و به گونه ای که هیچ بی نظمی و هرج و مرجی ایجاد نشود درون این کشوها جای دهند و از این جهت که فضای نسبتاً کمی را اشغال می کند مناسب برای جانمایی در اتاق های نوجوانان و جوانان می باشد.

میز تحریر

کد ST01

میز تحریر

کد ST01

میز تحریر

کد ST02

میز تحریر

کد ST01

کد ST03

کد ST03

میز تحریر

کد ST02

٥- میزهایی برای استفاده گروهی

این میزها به گونه ای طراحی شده اند که همزمان گروهی از افراد بتوانند دور تا دور آن قرار بگیرند و از آن استفاده کنند. این میز مناسب برای انجام فعالیت های هنری و جلسات گروهی می باشد.

میز چوبی

کد: GTD01

موضوعات مشابه
پروژه های ایــتــاران
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای
WhatsApp WhatsApp us